objednávky, příjem zakázek: 602 30 30 88

Ceník služeb vyhledávání a monitorování vozidel

Bezpečnostní služby vč. využívání serveru TRACKER

  • Jednorázová aktivace systému a zakoupení licence map celé Evropy: ZDARMA
  • PCO monitorovací a bezpečnostní služby (měsíční poplatek):
Tracker EU 100 Kč měsíčně
PCO Basic Tracker 300 Kč měsíčně
PCO Aktiv Tracker 400 Kč měsíčně

Faktura za jednorázovou aktivaci a poplatek za prvních 6 měsíců služby Vám bude doručena poštou po provedení aktivace systému, její splatnost je 14 dnů. Vyúčtování služeb provádíme 1x za 6 měsíců.

Pro výše uvedené služby používáme SIM karty Vodafone, tarif „Odepiš“ (v ceně výše uvedených služeb je 40 sms do sítě Vodafone). Sms do jiných sítí nebo nad rámec bezplatných sms a datové přenosy hradí uživatel systému dle platného ceníku společnosti Vodafone.

Sms služby lze využívat i v roamingu, datové přenosy pouze v ČR. Pro zákazníky, kteří chtějí využívat datové služby i v roamingu, nabízíme speciální datové tarify od společnosti T-mobile.

K čemu slouží a jaké má výhody monitorovací server TRACKER

Bezpečnostní služby bez využívání monitorovacího serveru

Aktivace systému zdarma
PCO monitorovací a bezpečnostní služby
PCO Basic 200 Kč měsíčně
PCO Aktiv 300 Kč měsíčně

Faktura na prvních 6 měsíců služby Vám bude doručena poštou po provedení aktivace systému, její splatnost je 14 dnů. Další vyúčtování služeb provádíme 1x za 6 měsíců.

Pro výše uvedené služby používáme SIM karty Vodafone, tarif „Odepiš“ (v ceně výše uvedených služeb je 40 sms do sítě Vodafone). Sms do jiných sítí nebo nad rámec bezplatných sms hradí uživatel systému dle platného ceníku společnosti Vodafone.

Služby lze plně využívat i v roamingu.

Zakoupení zařízení bez využívání bezpečnostních služeb

Aktivace systému zdarma

Zákazník si může dodat vlastní sim kartu, nebo může být použita předplacená sim karta od společnosti T-Mobile. Předplacenou sim kartu si zákazník sám dobijí dle potřeby. U předplacených sim karet upozorňujeme na nutnost dobití minimálně 1x ročně (aby nedošlo k jejímu zrušení operátorem).

všechny ceny jsou uvedeny bez DPH

Novinky z ALARM Comp

Přesun kanceláře

01.08.18 | Od 1.8.2018 je přesunuta kancelář firmy do přízemí domu Velvarská 33, Praha 6. Objednávky a informace na telefonu 724 554 474

Archiv novinek

zjištění polohy vozu kamerový systém Náš partner pro IT a sítě: comphelp Důležité odkazy:


Vyrobil: Pavel Jirák - tvorba internetových stránek