objednávky, příjem zakázek: 602 30 30 88

PCO Aktivměsíční poplatek 300 Kč

Jednorázová aktivace služby a zakoupení licence map celé Evropy: ZDARMA

Služby PCO

V případě poplachu vozidlo okamžitě odešle hlášení na PCO a sms na kontaktní telefon zákazníka. Operátor stálé služby PCO následně kontaktuje zákazníka, aby prověřil situaci.

Vozidlo je zaregistrováno v systému pro vyhledávání odcizených vozidel ALARMCOMP a v případě, že zákazník potvrdí operátorovi PCO jeho odcizení, je ihned zahájena pátrací akce, jejímž smyslem je odcizené vozidlo zajistit. Zajištění vozidla se provádí vždy ve spolupráci s Policií ČR, proto zákazník musí co nejrychleji nahlásit jeho odcizení i policii. Služba je k dispozici pouze na území ČR. V zahraničí je provedena lokalizace vozidla a informace jsou předávány Policii ČR, která prostřednictvím národní databáze Schengenského informačního systému (dále jen SIS) vyhlásí pátrání po odcizeném vozidle ve všech státech, které jsou v SIS zapojeny (většina členských států EU).

Zajištění odcizeného vozidla v ČR je provedeno ZDARMA.

Pro službu PCO Aktiv používáme SIM karty Vodafone, tarif „Odepiš“ (v ceně této služby je 40 sms do sítě Vodafone). Sms do jiných sítí nebo nad rámec bezplatných sms hradí uživatel systému dle platného ceníku společnosti Vodafone.

Cena služby a aktivačního poplatku je uvedena bez DPH.

Novinky z ALARM Comp

Přesun kanceláře

01.08.18 | Od 1.8.2018 je přesunuta kancelář firmy do přízemí domu Velvarská 33, Praha 6. Objednávky a informace na telefonu 724 554 474

Archiv novinek

zjištění polohy vozu kamerový systém Náš partner pro IT a sítě: comphelp Důležité odkazy:


Vyrobil: Pavel Jirák - tvorba internetových stránek