objednávky, příjem zakázek: 602 30 30 88

PCO Aktiv TRACKERměsíční poplatek 400 Kč

Jednorázová aktivace služby a zakoupení licence map celé Evropy: ZDARMA

Služby PCO

V případě poplachu vozidlo okamžitě odešle hlášení na PCO a sms na kontaktní telefon zákazníka. Operátor stálé služby PCO následně kontaktuje zákazníka, aby prověřil situaci.

Vozidlo je zaregistrováno v systému pro vyhledávání odcizených vozidel ALARMCOMP a v případě, že zákazník potvrdí operátorovi PCO jeho odcizení, je ihned zahájena pátrací akce, jejímž smyslem je odcizené vozidlo zajistit. Zajištění vozidla se provádí vždy ve spolupráci s Policií ČR, proto zákazník musí co nejrychleji nahlásit jeho odcizení i policii. Služba je k dispozici pouze na území ČR. V zahraničí je provedena lokalizace vozidla a informace jsou předávány Policii ČR, která prostřednictvím národní databáze Schengenského informačního systému (dále jen SIS) vyhlásí pátrání po odcizeném vozidle ve všech státech, které jsou v SIS zapojeny (většina členských států EU).

Zajištění odcizeného vozidla v ČR je provedeno ZDARMA.

Další funkce

aplikace Tracker

  • On line sledování pohybu vozidel
  • Podrobné mapy celé Evropy
  • Trvalé zaznamenání historie pohybu vozidla v monitorovacím centru. Tento unikátní systém dokáže vyhledat odcizené vozidlo i v prostorách, kde běžné satelitní systémy vozidlo vyhledat nedokážou (např. podzemní garáže).
  • Zpětná kontrola ujetých tras, zakreslení do mapových podkladů, kontrola ujetých kilometrů, časů jízd, rychlostí a další statistiky.
  • Automatická tvorba elektronické knihy jízd
  • Zamezí zneužívání firemních vozidel a tím významně sníží náklady na jejich provoz
  • SMS komunikace až se 4 mobilními telefony
  • V ČR lze pohyb vozidla monitorovat on-line, v zahraničí je služba standardně omezena na lokalizaci pomocí sms (u telefonů s internetovým prohlížečem lze zobrazit polohu vozu na mapě přímo na displeji telefonu). Při návratu ze zahraničí se automaticky na server uloží i trasy ujeté v zahraničí. On-line monitoring v zahraničí lze aktivovat na žádost zákazníka (datové přenosy ze zahraničí se pak hradí nad rámec základního paušálu služby).

Pro službu PCO Aktiv Tracker používáme SIM karty Vodafone, tarif „Odepiš“ (v ceně výše uvedených služeb je 40 sms do sítě Vodafone). Sms do jiných sítí nebo nad rámec bezplatných sms a datové přenosy hradí uživatel systému dle platného ceníku společnosti Vodafone.

Pro vozidla, která se často pohybují v zahraničí (např. kamionová doprava) nabízíme speciální tarify (M2M) od společnosti T-mobile. Ceny datových přenosů se hradí nad rámec základního paušálu služby (0,05Kč/kB = cca 40Kč za 1000 km jízdy).

Cena služby a aktivačního poplatku je uvedena bez DPH.

Novinky z ALARM Comp

Přesun kanceláře

01.08.18 | Od 1.8.2018 je přesunuta kancelář firmy do přízemí domu Velvarská 33, Praha 6. Objednávky a informace na telefonu 724 554 474

Archiv novinek

zjištění polohy vozu kamerový systém Náš partner pro IT a sítě: comphelp Důležité odkazy:


Vyrobil: Pavel Jirák - tvorba internetových stránek