objednávky, příjem zakázek: 602 30 30 88

Zabezpečení objektů - Komponenty

Naše firma prodává a instaluje pouze osvědčené zabezpečovací systémy a komponenty se všemi potřebnými atesty, které Vám zaručí bezchybný provoz Vašeho bezpečnostního systému.

DETEKTORY POHYBU

JA – 60P (bezdrátový senzor)

JA-60PDetektor JA-60P je určen k detekcí pohybu člověka v hlídaném prostoru. Vysokou odolnost proti falešným poplachům a účinnou teplotní kompenzaci zajišťuje digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů.

Cena: 1.145,- Kč bez DPH

JS – 10

JS-10Snímač pohybu JS-10 Harmony je určen k prostorové ochraně objektu formou detekce pohybu osob v zorném poli. Digitální analýza signálu zajišťuje vysokou odolnost proti falešným poplachům, automatická kalibrace senzoru optimálně přizpůsobuje snímač k prostředí, autotest umožňuje detekci hardwarových poruch. Obsahuje 2 výstupní relé.

Cena: 600,- Kč bez DPH

DETEKTORY OTEVŘENÍ DVEŘÍ / OKEN

JA – 60N (bezdrátový senzor)

JA-60NBezdrátový magnetický detektor JA-60N je určen k indikaci narušení objektu otevřením dveří, okna apod. Kromě toho má detektor vstupy pro připojení externích snímačů.

Cena: 890,- Kč bez DPH

DETEKTORY TŘÍŠTĚNÍ SKLA

GBS – 210

GBS - 210Detektor rozbití skla GBS-210 slouží ke střežení prosklených ploch. K detekci užívá duální metodu, při které jsou vyhodnocovány nepatrné změny tlaku vzduchu v místnosti (náraz do skleněné výplně) a následné zvuky řinčení skla.

Cena: 717,- Kč bez DPH

POŽÁRNÍ DETEKTORY

SD 212

SD 212Optický detektor kouře SD reaguje na výskyt kouře požárním poplachem. Pro lokální varování má zabudovanou akustickou sirénku. Detektor provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav akusticky a vizuálně. Detektor je vybaven obvody pro testování pomocí běžného dálkového ovladače spotřební elektroniky.

Ceny: 510,- Kč bez DPH

DETEKTORY ÚNIKU PLYNŮ

ŘADA GS

GS-130Typy:

  • GS 130
  • GS 133

Detektory GS slouží k indikaci úniku hořlavých plynů. Senzor detekuje všechny typy hořlavých plynů (zemní plyn, svítiplyn, propan, butan, acetylén, vodík, atd.).

Ceny od: 799,- Kč bez DPH

Novinky z ALARM Comp

Přesun kanceláře

01.08.18 | Od 1.8.2018 je přesunuta kancelář firmy do přízemí domu Velvarská 33, Praha 6. Objednávky a informace na telefonu 724 554 474

Archiv novinek

zjištění polohy vozu kamerový systém Náš partner pro IT a sítě: comphelp Důležité odkazy:


Vyrobil: Pavel Jirák - tvorba internetových stránek